Muhtar adayı olmuştu! Sanatçı Hilal Özdemir seçimi kazandı

Hilal Özdemir, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Kadıköy’ün Suadiye Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu duyurmuştu.

“SANAT HAYATIMDA BİRÇOK ÖDÜL ALDIM”

Şarkıcı, “Saygıdeğer Suadiye Mahallesi sakinleri. Siz, beni 30 yıldır sanatçı kimliğimle, Hilal Özdemir olarak tanıdınız. Uzun yıllar televizyon kanallarından evlerinize misafir ettiniz. Şimdi ise güzel mahallemize vizyon sahibi tam bir Cumhuriyet kadını olarak muhtar adayıyım. Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezdinde ve sanat hayatımda birçok ödül aldım. Halen Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Anadolu yakası resmi temsilcisi olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım. Sekiz yıldır kişisel gelişim alanında kozmik şifa, accesbars, eft, nlp, metatron, nefes, regresyon, kişisel koçluk, reiki, kuantum, astroloji, psikoloji gibi eğitimlerimi de tamamlayıp bu bağlamda da insanlara şifa alanında destek olmaya, şifa vermeye devam ediyorum. Tam bir doğa aşığı, hayvansever ve hayvan dostuyum. Sanatçı ruhum, dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile muhtarlık görevine siz Suadiye sakinlerimiz ve 40 yıl boyunca babadan devraldığı muhtarlık görevini en iyi şekilde yapan sevgili Emel Perk Afacan’ın da desteğiyle muhtarlık görevine talip oldum. Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını, mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizin de desteğiyle hizmete talibim” ifadelerini kullanmıştı.

“KAZANMAMIZI SAĞLAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

Sanatçı, Türkiye genelinde yüzde 78,5 katılımla gerçekleşen yerel seçimlerin sonrasında Instagram hesabından muhtar seçildiğini açıkladı.

Sevgili Suadiyeliler, 31.03.2024 yerel seçimlerinde bana ve ekibime desteklerinizle oy verip, kazanmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Yeni dönemde sizlerle birlikte mahallemize güzel hizmetler katmaya devam edeceğiz. Sevgi ve saygılarımla. Muhtarınız Hilal Hülya Özdemir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir